Wpisy

Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6:0

Jacek Magiera: – Zagraliśmy dobry mecz, z czego się bardzo cieszymy. Wygraliśmy zasłużenie. Wiemy jednak, że to co najważniejsze, dopiero przed nami. Od jutra z pokorą zaczynamy przygotowania do kolejnych spotkań.

To zwycięstwo smakuje jak każde inne. Zdobyliśmy trzy punkty i bardzo nas to cieszy. Statystyki spotkań z Bruk-Betem mnie nie interesowały, liczyło się tylko to starcie, które było przed nami. Dobrze zaczęliśmy ten mecz, drużyna została nagrodzona szybko zdobytymi dwoma bramkami, a potem dołożyliśmy jeszcze cztery.

Nikomu niczego nie zakazywałem. Oczywiście, że cieszymy się z tego zwycięstwa. Ale teraz nie będziemy śpiewać i tańczyć po pojedynczych meczach, bo mamy swój cel – mistrzostwo Polski. Czy zobaczycie jeszcze w Internecie filmiki z radości w szatni? Oczywiście.

Jestem zadowolony, że mamy trzy punkty i nikt nie złapał kontuzji. Jestem zadowolony, że strzeliliśmy tyle goli i mimo wysokiego prowadzenia nie zabrakło nam koncentracji. Cieszę się też z tego, że po meczu zadowoleni byli moi piłkarze.

Legia.com

Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6:0 (2:0)
Hamalainen (5. min., 74. min.), Radović (28. min.), Nagy (52. min.), Guilherme (55. min. – k.), Kazaiszwili (88. min.)

Żółta kartka: Jovanović (Nieciecza)

Legia: Malarz – Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek – Guilherme (64′ Kazaiszwili), Kopczyński, Odjidja-Ofoe, Nagy (60′ Szymański) – Hamalainen – Radović (71′ Jodłowiec)

Bruk-Bet: Trela – Szarek, Osyra, Putiwcew, Guilherme Sitya – Fryc (46′ Peda), Kupczak (62′ Gutkovskis), Stefanik, Misak – Jovanović – Nowak (68′ Kędziora).

Legia.net