Wpisy

Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1

Jacek Magiera: – Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz, bo zawsze tak jest po spotkaniach w europejskich pucharach. Mieliśmy grać o zwycięstwo, ale nie udało nam się tego zrealizować. Trudno to zrobić, gdy nie ma celnych strzałów. Nie było precyzji, nie daliśmy bramkarzowi Termaliki szansy, by się pomylił. Musimy się poprawić, bo może nam uciec to, na co tak ciężko pracowaliśmy. Zrobimy wszystko, by jak najlepiej przygotować się do kolejnego spotkania, które będzie najważniejsze.

Nie zawsze będzie tak, że będziemy wysoko wygrywać – mówiłem o tym w zeszłym roku. Teraz jest trudny moment. Musimy sobie poradzić z tym wyzwaniem. Nie kreujemy aż tylu sytuacji co jesienią, brakuje skuteczności – to nasza bolączka. Kryzys? Nie uważam tak. To wyzwanie. Musimy wygrać w Lubinie. Każdy piłkarz musi wziąć na siebie większą odpowiedzialność. Stać nas na to, by grać lepiej.

Tracone bramki analizuje nie na podstawie tego, co dzieję się w polu karnym. Patrzę na to, co się stało, że piłka znalazła się w naszej „szesnastce”. Broni cały zespół, nie traktujemy traconych goli jako indywidualnych błędów. Przed nami jeszcze dużo pracy. Bardzo wnikliwie będziemy analizować to, co się stało.

Legia.com

Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (1:1)
Radović (37. min.) – Stefanik (22. min.)

Legia: Malarz – Broź, Jędrzejczyk, Pazdan, Hlousek – Guilherme (81′ Kucharczyk), Kopczyński (81′ Kazaiszwili), Moulin, Radović – Odjidja-Ofoe – Necid (63′ Hamalainen)

Bruk-Bet: Pilarz – Fryc, Szarek, Putiwcew, Guilherme – Guba, Stefanik (79′ Kowal), Kupczak, Misak (46′ Gergel) – Babiarz – Gutkovskis.

Legia.net